Prodej štěňat

Všechna štěňátka prvního vrhu jsou již v nových domovech a dalších šest druhého vrhu začíná svůj domov hledat. Pokud vše půjde jak má, předpokládáme, že si je můžete odvést domů až dosáhnou 50. dne svého věku. (25. července 2015)
Chceme aby se dostali do dobrých rukou, do zodpovědných rodin, které už mají s chovem nějaké zkušenosti nebo které se k tomu staví aktivně. K lidem, kteří jim budou projevovat lásku a zájem a které po chvíli pejsek neomrzí.

První dny a týdny štěňata tráví v porodní ohrádce v našem obývacím pokoji a jsou tedy ihned přivykána na lidský kontakt. Jsou námi i svou matkou opečovávána a je jim věnována veškerá potřebná pozornost.

Jakmile začnou projevovat zájem o okolí, budou přivykána i na zvuky, pachy a dění mimo dům na zahradě. Na trávě a slunci.

Podstoupí pravidelná odčervení, očkování a čipování.
1. odčervení (pasta): ve věku 3. týdnů (vrh A: 7.4.2014)
2. odčervení (pasta): ve věku 5. týdnů (vrh A: 21.4.2014)

Očkování (Eurican): ve věku 6. týdnů (vrh A: 2. 5. 2014)
Čipování (Biotec): ve věku 6.týdnů (vrh A: 2. 5. 2014)

Cori celkem poctivě kojí. U vrhu A krmila sama až do 22. dne. Poté jsme začali přikrmovat Puppy Milkem, hlídali jsme váhy, aby všechna přibírala... 30. den dostala štěňata poprvé granule a byla na ně postupně přivykána. Ke konci jsme je dávali čtyřikrát denně. Po dobrých zkušenostech a doporučeních jsme se rozhodli pro granule Happy dog - Supreme Junior Maxi Baby.

První návštěvy budou opět umožňovány vesměs 3. týden věku štěňat. Abychom je uchránili před brzkým kontaktem s viry zvenčí, než si vybudují nějakou imunitu. Ale pokud by měl vážný zájemce cestu, byl zdravý a způsobilý, po předchozí telefonické domluvě bychom umožnili návštěvu už i o týden dříve. Návštěvy vždy po předchozí telefonické domluvě! Byli bychom rádi, kdyby se zájemce přijel alespoň jednou na štěňátka podívat. Je opravdu lepší, když se vzájemně osobně poznáme. Jak si vyberete, domluvíme se na rezervaci a záloze, ke které bude předepsána smlouva. Pochopitelně se snažíme prodat je do dobrých rukou, do rodin, které jim zajistí potřebnou lásku a péči, výcvik, pobyt venku, tudíž si vyhrazujeme právo kohokoliv pro nedůvěru odmítnout. Chtěli bychom být informováni o tom, jak se štěňátkům daří a jak rostou. Stejně tak i o jejich úspěších na výstavách, v chovu či ve sportu.

Štěňata budou předána s vystaveným Europasem, hračkou, ručníkem nebo dečkou, s pachem sourozenců a matky a se vzorkem granulí. Den před odběrem projdou běžnou veterinární prohlídkou, aby bylo potvrzeno, že jsou zdraví. Novému majiteli bude vystavena kupní smlouva. A po vyřízení poslány průkazy původu.

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons